player-left player-right

Idea Klubu Towarzysko-Sportowego Weszło pojawiła się w 2011 roku, natomiast formalne zarejestrowanie KTS-u to pierwsze tygodnie stycznia 2018. Jak zauważą matematycznie uzdolnieni czytelnicy: to oznacza, że przez siedem lat dopracowywaliśmy w szczegółach nasz długofalowy projekt, który zakłada bardzo szybki awans do krajowej elity oraz regularne występy w fazie grupowej europejskich pucharów. Tak długi okres powoływania klubu do życia wynikał z perfekcjonizmu siedmiu członków-założycieli, a efekty ich wielomiesięcznej pracy widać zresztą już dziś. Właściwie od pierwszego dnia istnienia KTS-u, klub posiada płynność finansową. Od pierwszego dnia istnienia, ma w składzie byłych mistrzów i reprezentantów Polski, a nawet medalistę Igrzysk Olimpijskich. Od pierwszego dnia istnienia jego wartość marketingowa przewyższa to, co proponuje ligowa konkurencja. Nade wszystko zaś – już od pierwszego oficjalnego meczu kroczymy ścieżką zwycięstw.

KTS swoje spotkania rozgrywa na obiekcie OSiR-u Żoliborz, a przy okazji każdego meczu staramy się zorganizować prawdziwy festyn z darmowymi kiełbaskami i innego rodzaju poczęstunkiem. Oprawę zapewnia kilku profesjonalnych spikerów, wśród nich m.in. Wujek Samo Zło czy znany z Legii Warszawa Wojciech Hadaj. W pierwszym sezonie istnienia klubu wykonaliśmy również kilka spektakularnych transferów, ściągając m.in. Wojciecha Małeckiego z II-ligowej Olimpii Grudziądz czy Piotra Petasza, do niedawna występującego w ekstraklasowym Zawiszy Bydgoszcz. Grającym menedżerem został Wojciech Kowalczyk, w roli trenera zatrudniliśmy zaś znanego obieżyświata, Kamila Pawlaka. W Pucharze Polski wystąpił u nas sam Quebonafide, ale na występy zarówno Quebo, jak i Krzy Krzysztofa czekamy przede wszystkim wiosną, gdy obaj uporają się z kontuzjami, przez które byli wykluczeni z niemal całej rundy jesiennej.
Od początku jest z nami niemałe grono sponsorów – najwcześniej zaufały nam firmy Eternis, Totolotek oraz New Balance, w dalszej kolejności dołączyli również Mokolove, Ostrovit oraz Trawnik Producent. Pierwszym prezesem w historii KTS-u został Jakub Olkiewicz, skład zarządu uzupełnili Michał Sadomski oraz Kamil Gapiński. Nie do przecenienia jest również praca doradcy zarządu ds. sportowych, Krzysztofa Stanowskiego.

W styczniu 2019 roku podczas uroczystości 1-lecia klubu wybraliśmy menedżera wszech czasów, a prestiżową nagrodę otrzymał Wojciech Kowalczyk, menedżer pozostający na stanowisku od 2018 roku aż do dziś.

player-right