player-left player-right
PODTRZYMAĆ DOBRĄ PASSĘ!

PODTRZYMAĆ DOBRĄ PASSĘ!

25 września 2020, 16:54

Już jutro drużyna KTS Weszlo zmierzy się z Rządzą Załubice. W ostatnim spotkaniu obu ekip to nasz zespół okazał się lepszy, pokonując rywala 8:0. Liczymy na podtrzymanie tak dobrej dyspozycji strzeleckiej!

Rządza Załubice aktualnie zajmuje jedenastą pozycję w tabeli z czterema punktami na koncie. Wszystko więc wskazuje na to, że KTS Weszło sięgnie po kolejną wygraną. Drużyna przystąpi do spotkania w praktycznie optymalnym składzie – do dyspozycji jest 18 zawodników. 

Trener Oskar Śliwowski powołał trzech nowych piłkarzy, którzy mają szansę debiutu. Kilka słów od naszego szkoleniowca o każdym z nich.

O Bartoszu Gawliku: – Przyszedł do nas z młodzieżowej drużyny Korony Kielce, z którą rok temu zdobył mistrzostwo Polski CLJ. Odbył dopiero jeden trening z zespołem ale widać po nim duży potencjał i co na pewno gra na jego korzyść w dalszym ciągu jest młodzieżowcem.

O Patryku Aleksandrowiczu: – To doświadczony 37-letni zawodnik, który jednak przez 1,5 roku nie grał w piłkę mimo to widać, że może dać bardzo wiele naszemu zespołowi.

Radek Libera: – Cieszymy się z jego obecności, ponieważ do tej pory dysponowaliśmy tylko Dominikiem Byszewskim, który dostał teraz dobrego konkurenta do gry w bramce. Doświadczenie zbierał w polskich ale też niemieckich klubach niższych lig.

Doskonale wiemy, że KTS imponuje formą strzelecką i nasi piłkarze zrobią wszystko, by utrzymać średnią liczbę zdobytych bramek na mecz (8!) oraz znowu zagrać na zero z tyłu.

Warto podkreślić, że w treningach uczestniczy kolejny kot z Kongo czyli Ituku Owe, który aż pali się do gry. Mimo jego dobrej dyspozycji, na debiut będziemy musieli poczekać co najmniej tydzień. Czekamy na dopełnienie wszystkich formalności, a następnie zawodnik odwdzięczy się asystami i – miejmy nadzieję! – pięknymi bramkami.

To już trzeci mecz domowy, liczymy więc, że zawodnicy będą czuli się jak u siebie i w końcu zaprezentują dobrą formę przez pełne 90 minut.

Obserwujcie nasze sociale, a jeżeli dysponujecie wolnym popołudniem, wpadnijcie na Radarową 1. Liczba miejsc ograniczona!

Gramy u siebie, hej Weszło gramy u siebie! KTS, tylko 3 punkty!

Tabela

# Drużyna Bilans Bramki +/- Bramki Punkty
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
player-left
player-right