player-left player-right
Ponad 100 bramek w sezonie!

03 maja 2021, 21:20

Meczem z Bednarską Warszawa przekroczyliśmy magiczną liczbę 100 bramek w sezonie, ale podczas spotkania padły jeszcze gole numer 101, 102, 103, 104, 105… KTS Weszło nie zwalnia tempa!

16. kolejkę graliśmy u siebie. Po meczu z Wkrą Pomiechówek mieliśmy pewien niedosyt (mimo, że wygraliśmy 4:0) Na to spotkanie założyliśmy sobie cel –  wrócić na właściwe tory, strzelić jak najwięcej bramek i przekroczyć barierę stu goli w obecnym sezonie.

Już w 5 minucie zaczęliśmy strzelanie. Pierwszą bramkę strzelił Bartek Januszewski, który 7 minut później po dobrym podaniu Przemka Belli ponownie trafił do siatki. Dobrą passę Barego przerwał Daniel Ciechański, bo minutę później to nasz kapitan wpisał się na listę strzelców. Dominik Byszewski nie miał za wiele pracy, a KTS Weszło wciąż rozgrywało piłkę w polu karnym przeciwnika. Przy stanie 3:0 defensywa Bednarskiej starała się zatrzymać rywali.Na kolejną bramkę czekaliśmy, aż 20 minut. Po dobrej akcji naszej drużyny ponownie strzelił Bartek Januszewski!

W drugiej połowie trener Oskar Śliwowski zdecydował, że szansę gry w tym spotkaniu dostanie każdy zawodnik. W 50. minucie z boiska zeszli Kondracki, Bilski i Bella, a w ich miejsce zameldowali się Zaleski, Ślęzak i M.Rałowiec. Chwilę po zmianach, Daniel Ciechański rozpoczął swój koncert. Strzelił 4 bramki w ciągu 12 minut. Jego dobrą passę przerwał… Bary, który od 70′ do 76′ celnie trafił do siatki trzy razy.

Bariera stu goli w sezonie została przekroczona, ale mieliśmy apetyt na więcej. Niestety, chyba poczuliśmy się zbyt pewnie, bo mały błąd naszej defensywy sprawił, że Dominik Byszewski nie zachował czystego konta. Bednarska strzeliła bramkę! Do końca spotkania pozostało 10 minut, a w piłkarzach KTS-u obudziła się sportowa złość. Za chwilę padł kolejny gol, ale nie w wykonaniu Barego czy Ciechana, a… Maćka Joczysa!

Ostatnie minuty to kolejne gole w naszym wykonaniu. Mecz zakończył się wynikiem 14:1 i z tego wyniku możemy być zadowoleni. Następne spotkanie gramy już 8 maja na wyjeździe z 12. w tabeli Rządzą Załubice. KTS Weszło jest liderem, a wymarzony awans do okręgówki co raz bliżej…

KTS Weszło 14:1 Bednarska Warszawa

Bramki: Januszewski 5′ 12 ’33’ 70′ 73′ 79′, Ciechański 13′ 51′ 55′ 56′ 65′ 89′ 90′,  Joczys 81′

Byszewski – K.Rałowiec, Simba (59′ Kokosiński), Gawlik (59′ Joczys), Bilski (50′ Ślęzak) – Jakubczyk (59′ Grochowalski), Bella(50′ Zaleski), Boruń (59′ Aleksandrowicz), Kondracki (50′ M.Rałowiec), Januszewski – Ciechański